SAMSUNG BURSA VERİ YEDEKLEME ve FORMAT


SAMSUNG BURSA VERİ YEDEKLEME ve FORMAT

Samsung Servis Bursa

Günümüzde bilişim suçları artmaktadır. Internet üzerinde sitelerde gezerken ya da sahte e-postalardan gelen eklerden her an bilgisayarınıza VİRÜS bulaştırma ile yüz yüzesiniz.

Bu virüsler bilgisayarınızın işletim sistemini çökertmekle beraber, tüm belgelerinizi kullanılmaz hale sokabilmektedir. Buna karşılık sizden belli ücret karşılığında belgeleriniz kurtaracak pan zehiri vereceklerini iddaa eden simsarlar bulunmaktadır. Internet para birimi olarak bilinen BITCOIN ile ödemeleri almaktadırlar.

Samsung Bursa Özel Teknik Servisi olarak bu durumlarda öncelikle verilerinizi kurtarmayı hedeflemekteyiz. Ardından ürününüzü ilk aldığınız güne çevirip sahip olduğunuz belgelerinizi virüslerden arındırıp, sabit sürücüsüne yüklemekteyiz.

Ne yazık ki virüsleri çeşidine ve bulaşma derecesine göre belgelerinizin, verilerinizin kurtarılma şansları değişmektedir.

Samsung Bursa Teknik Servis olarak laptop, notebook ve PC’lerinizi teslim aldıktan sonra ekibimiz ÜCRETSİZ arıza tespitini yapıp sizlere bilgi vermekte, onayınız doğrultusunda onarıma geçilmektedir.

Samsung Bursa Teknik Servis KALİTE POLİTİKAMIZ olarak onarım sürecini olabildikçe kısa tutup 12 saatlik test sürecine geçip ürününüze tekrardan kavuşmanızı sağlamaktır.